3 exkluzivní novinky e-liquidů vás jednoduše dostanou!

Příznivci elektronického kouření zbystřete! Na naše trhy se dostávají zbrusu nové příchutě e-liquidů, které rozhodně stojí za vyzkoušení. Dost bylo sladkých jahod, stačilo už s klasickou tabákovou příchutí, zapomeňte na nudné a všední aromata! Ponořte se do světa exkluzivních tabákových příchutí, vyzkoušejte dva druhy máty nebo se „zakousněte“ do lahodné broskve. To vše díky třem novým příchutím e-liquidům značky LIQUA, jejichž názvy jsou Mild Kretek, Two mints a Peach.

LIQUA Mild Kretek – pro milovníky tabáku s indonéským rodokmeneme-liquid-liqua-kretek_w375_h203

Tato příchuť e-liquidu dostane všechny milovníky tradičních tabákových aromat. Ovšem nenechte se mýlit. Mild Kretek není ani trochu obyčejný. Jedná se totiž o tabákovou příchuť indonéského původu. Nezaměnitelné tabákové tóny jsou pro vás vyladěné tak, abyste při kouření elektronické cigarety v příchuti nepoznali rozdíl oproti klasické tabákové cigaretě. Za vyzkoušení tedy rozhodně stojí.

Two Mints – aneb vychutnejte si mátu hned nadvakráte-liquid-liqua-two-mints-30ml_w375_h203

Příchuť Two Mints si zamiluje každý, kdo dává přednost svěžím aromatům e-liquidu. Pokud neholdujete sladko-kyselým ovocným příchutím a ani nepatříte mezi příznivce klasických tabákových příchutí, pak je pro vás novinka ve světě e-liquidů Two Mints doslova jako stvořená. E-liquid značky LIQUA s příchutí máty a mentolu vás příjemně osvěží zejména v chladném zimním období.

Peach – připomeňte si pozdní léto s nasládlými broskvemi

Řada  Fruity Freshness obsahuje svěží ovocné příchutě plné bohatých tónů sladkého ovoce. Příchuť Peach ve vás evokuje vzpomínky na právě dozrálé broskve plné lahodné šťávy. E-liquidu dominuje příjemná sladkost a jedinečná chuť šťavnatých broskví. Do které z novinek sortimentu LIQUA se zamilujete? Výběr je opravdu pestrý a velmi zajímavý.e-liquid-liqua-30-ml-broskev_w375_h203