Jaký e-liquid značky LIQUA koupit? 10 nebo 30 ml?

E-Liquid 10 ml Energy drinkZnačka LIQUIA americké společnosti RITCHY patří na našem trhu k absolutním jedničkám. Nejen, že jejich příchuti jsou na vskutku velmi vysoké úrovni, také jejich četnost a rozmanitost je opravdu značná. Každý kuřák elektronické cigarety si v nabízeném sortimentu najdu tu svou oblíbenou příchuť, do které se zamiluje na první potáhnutí. E-liquidy LIQUA jsou navíc dodávány ve dvou druzích balení – v menším 10 ml a větším 30 ml. Které balení je výhodnější a jak dlouho vydrží?

E-liquidy LIQUA 10 mililitrů

Menší balení obsahující 10 mililitrů příchuti e-liquidu je zde připraveno zejména pro ty, kteří elektronické cigarety často nekouří, případně chtějí vyzkoušet novou příchuť e-liquidu, na kterou doposud nebyli zvyklí. V případě, že zvolíte menší balení e-liquidu LIQUA, pak sáhnete do peněženky pro přibližně 109 Kč (v eshopu Gallagher). Balení nahradí až 10 balíčků cigaret.

E-liquidy LIQUA 30 mililitrů


Větší balení e-
liquidu LIQUA je zde připraveno pro ty, kteří již mají přesně vymezenou svou oblíbenou příchuť, na kterou nedají dopustit. Větší balení logicky nahradí až 30 balíčků klasických cigaret a vyjde vás přibližně na 249 Kč. Z ekonomického hlediska je toto balení e-liquidu pochopitelně výhodnější a znatelně levnější. Pokud byste si totiž zakoupit 3 balení 10 ml liquidu LIQUA, zaplatili byste 327. Naproti tomu, pokud se rozhodnete pro větší balení, ušetříte 78 korun!

Pro opravdové fajnšmekry

Pokud je vám 30 mililitrové balení stále málo, poohlédněte se po nějakém MEGA PACKU, který je prodávám v e-shopu Gallagher buďto ve variantě 10 x 10 ml (699 Kč) nebo ve variantě 10 x 30 ml (1 990 Kč). Příchutě v MEGA PACKU 10 x 30 ml jsou následující: čistý tabák, americký tabák, menthol, třešeň, jablko, lesní směs, vanilka, energy drink, lesní směs a tiramisu. MEGA PACK 10 x 10 ml pak obsahuje příchutě: Tabák Bright, Třešeň, Mentol, Káva, Hroznové víno, Tiramisu, Jahoda, Citrus Mix, Jablko a Lesní směs.