Jak si nekoupit padělek e-liquidu LIQUA?

E-liquidy do elektronických cigaret značky LIQUA jsou na našem trhu stále velmi oblíbené. Tohoto specifika využívají nejrůznější chytrolíni a pseudoobchodníci, kteří přicházejí se stále

dokonalejšími napodobeninami této značky liquidů. Jak tedy vybrat skutečně originální e-liquid LIQUA a nenaletět podvodníkům? Prozradíme vám to na následujících řádcích.

Spolehlivý prodejce je základ

E-Liquidu LIQUA 10 x 30ml Mega PackV první řadě byste měli nakupovat nejen samotné e-liquidy, ale také elektronické cigarety a příslušenství pouze u ověřených a solidních prodejců. Vyhýbejte se vietnamským tržnicím, pofidérním zapadlým obchůdkům, ale vsaďte na ověřené prodejce, kteří se mohou prokázat platnými certifikáty, případně referencemi spokojených klientů.

Pozor na nápadně nízkou cenu

Ceny originálních e-liquidů LIQUA se pohybují v rozmezí od 109 Kč za menší 10 ml balení, až po 249 za balení 30 mililitrové. Pokud se rozhodnete pro výhodný MEGA PACK, pak si u menších objemů e-liquidů připravte zhruba 690 Kč, u větších lahviček 1 190 Kč. Pokud by vám někde nabízeli „zaručeně originální“ e-liquid značky LIQUA za pár desítek korun, mějte se na pozoru, s největší pravděpodobností se jedná o nebezpečný padělek, který může nevratným způsobem poškodit vaše zdraví.

Zkoumáme logo e-liquidu

LiquaKaždý e-liquid značky LIQUA je opatřen speciálními grafickými prvky, které jsou na první pohled rozeznatelné od padělku. Zejména se zaměřte na písmeno Q v názvu, jehož spodní strana je tvořena kapkou s vymalovaným odrazem světla. Samotné písmeno Q je také o něco větší, než ostatní písmena názvu značky. Upozornit na padělek by vás mohla také absence nápisu „ORIGINAL SMOKE JUICE“, případně italské značky s nápisem ITALIAN FLAVOURS.

Kde seženete originální e-liquidy značky LIQUA?

Pro originální e-liquidy zamiřte třeba do e-shopu Gallagher, kde na vás čeká nepřeberná nabídka nejen samotných e-liduidů , ale také samotných elektronických cigaret a jejich příslušenství. Pokud si zde navíc koupíte tři balení e-liquidu LIQUA, čtvrté dostanete zcela ZDARMA!