Jaké příchutě e-liquidu LIQUA rozhodně musíte ochutnat?

E-liquidy do elektronických cigaret značky LIQUA vyrábí americká společnost RITCHY zaměřuje také na výrobu elektronických cigaret ERA a IMPULSE. Pro výrobu e-liquidů LIQUA používá pouze ty nejkvalitnější suroviny – mimo jiné například propylen glykol a vysoce kvalitní zeleninový glycerin. Příchutí e-liquidů značky LIQUA je opravdu nepřeberné množství. Pojďme se společně podívat na ty nejzajímavější z nich, které byste měli vyzkoušet.

E-liquid LIQUA 30 ml JahodaJahodová klasika

Patříte mezi milovníky jahod? Pak je pro vás e-liquid jahoda doslova jako stvořený. Jeho omamná jahodová vůně a nasládlá chuť poškádlí vaše chuťové pohárky na hodně dlouhou dobu. Intenzivní aroma jahodového e-liquidu ve vás vyvolá vzpomínky na dětství strávené mezi jahodovými záhony vaší milované babičky.

Čokoládou ženu neurazíš

A u sladkých příchutí e-liquidů značky LIQUA ještě chvíli zůstaneme. Co takhle vyzkoušet třeba omamnou chuť čokolády? Tento druh e-liquidu je zde připraven pro všechny milovníky a milovnice této kakaové pochoutky, kteří se rádi dopřejí netradiční chuťový zážitek.

Tradiční tabáková příchuť


Pokud si na sladké příchutí e-
liquidů příliš nepotrpíte, vyzkoušejte tradiční tabákový e-liquid. Kromě příchutě „Tradiční tabák“ si můžete vybrat z dalších pěti druhů tabáku, mezi které patří například Americký tabák, Čistý tabák, Kubánský tabák, Francouzský tabák nebo Turecký tabák. Každá příchuť má své specifikum, které ocení jak dlouholetí, tak začínající e-kuřáci.

Svěží mátacool efektem

Že vás neláká ani tradice ani sladkosti? Pak vsaďte na osvědčenou mátovou recepturu. Tato svěží příchuť e-liquidu má specifický chladivý efekt. Stejně jako výše uvedené příchutě, i mátu lze koupit v menším (10 ml) nebo větším 30 (ml) balení a v několika intenzitách (bez nikotinu, 9 mg – nízký obsah nikotinu, 18 mg – vysoký obsah nikotinu, 24 mg – extra vysoký obsah nikotinu).